Труханівського чиновника підозрюють у розкраданнях на ігрових інсталяціях за 4,5 мільйона

Приморський райсуд Одеси застосував запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до екс-директора Департаменту міського господарства Одеської міськради Олександра Козловського, якого разом з екс-директором ТОВ «Перспективні медичні технології» Марією Поповою підозрюють у привласненні коштів на улаштуванні інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» за 4,39 млн грн.

Про це свідчить ухвала суду від 12 травня, повідомляють Наші гроші.

За даними поліції, у 2018 році Департамент міського господарства Одеської міської ради тричі замовив ТОВ «Перспективні медичні технології» капремонт (відновлення) покриття місць загального користування з улаштуванням інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» у Одесі за трьома адресами: Аркадійська алея, 1/1 за 1,46 млн грн., Грецька пл., 5 за 1,46 млн грн.,  вул. Маразліївська, 1/9 за 1,46 млн грн.

Йшлося про установлення гойдалок з LED освітленням австралійського виробника.

Слідчі встановили, що закупівлю інсталяцій розділили на три допорогові частини, щоб уникнути проведення відкритих прозорих торгів.

Крім того, правоохоронці з’ясували, що під час виконання одного з підрядів (улаштування інноваційних ігрових інсталяцій «DREAMLAND» фірми ENESS (Австралія) на Аркадійській алеЇ, 1/1) Козловський та Попова підписали акти виконаних робіт, частина з яких насправді не була виконана. Зокрема, не виконані роботи по ресурсу «Малі архітектурні форми» (каруселі) М 38-6-3, С121 -251  «Установлення сенсорного майданчику «Dreamland» фірми ENESS (Австралія)» загальною вартістю 595 тис грн.

Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням застосувати до Козловського запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, проте у суді вирішили, що слідчий не надав обґрунтовані підстави щодо арешту Козловського та відправив його під домашній арешт.

Згідно з іншою ухвалою, суд застосував до колишнього директора ТОВ «Перспективні медичні технології» Попової запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також