Поліція розповіла, як в Одесі чиновники розкрадають мільйони

Поліція вважає, що посадовці управлінні капітального будівництва Одеської міськради (УКБ ОМР) та ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Укрінвестбуд», знаючи, що виконані всі умови по ремонту дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка №1» за 6,99 млн грн., намагаються укласти наступний договір на 3,41 млн грн. на роботи, які вже виконанні, і таким чином розтрачують кошти місцевого бюджету.

Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду Одеси від 5 грудня, пишуть Наші гроші.

Слідчі встановили, що у травні 2019 р. управління капбудівництва замовило «Укрінвестбуд» капремонт будівлі дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка №1» (чинна назва КНП «Стоматологічна поліклініка № 1»), яке знаходиться в Одесі на вул. Дегтярна,17 за 6,99 млн грн. З цієї суми на 2019 рік було розраховано 387 тис грн., а на 2020 р. – 6,61 млн грн.

Водночас, як з’ясувало слідство, управління виплатило підряднику «Укрінвестбуд» усю суму у розмірі 6,99 млн грн. до кінця вересня цього року.

Крім того, згідно з інформацією з «Прозорро», УКБ ОМР оголосило тендерну закупівлю за переговорною процедурою на очікувану вартість 3,41 млн грн. щодо «Капремонту будівлі дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка №1 по вул. Дегтярна 17. Корегування», де зазначена необхідність проведення додаткових будівельних робіт, які не були вказані у початковому проекті, але, які стали необхідними для виконання проекту через непередбачувані обставини. Причому непередбачувані обставини не зазначені.

Такий договір буде укладено з попереднім виконавцем робіт, тобто з «ПБК «Укрінвестбуд», оскільки будівельні роботи за новим договором технічно та економічно пов`язані з головним (первинним) договором від 22.05.2019.

Слідчі також встановили, що 12 листопада УКБ ОМР замовило ФОП Артем Мичковський розробку проектної документації «Капремонт будівлі дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка № 1». Коригування». Раніше ФОП Мичковський за 599 тис грн. розробляв проектну документацію по попередньому ремонту дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка № 1» по вул. Дегтярна, 17.

Крім цього, під час візуального огляду будівлі дитячого відділення КНП «Стоматологічна поліклініка №1» слідчі встановили, що обсяг виконаних будівельних робіт та їх якість за договором не відповідає дійсності та обсягам виконаних робіт, частина робіт не виконанні взагалі, що теж свідчить про розтрату коштів місцевого бюджету.

Суд надав правоохоронцям доступ до документів щодо капремонту дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка № 1», які зберігаються в управлінні капбудівництва Одеської міськради.

ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Укрінвестбуд» зареєстровано у 2018 році, його засновником та керівником є одесит Костянтин Конюшок.

Згідно з даними «Прозорро», 20 листопада УКБ ОМР уклав угоду з ТОВ «ПБК «Укрінвестбуд» щодо «Капремонту будівлі дитячого відділення КУ «Міська стоматологічна поліклініка №1» за адресою: м. Одеса, вул. Дегтярна, 17. Коригування» за 3,41 млн грн. Усього ж у 2018-2019 рр. «ПБК «Укрінвестбуд» отримав 4 держпідряди на загальну суму 12,27 млн грн., причому усі – від управління капітального будівництва Одеської міськради.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також