Глава ФФУ Павелко витрачає мільйони, маючи зарплатню 20 тисяч гривень

За два роки Андрій Павелко разом зі співмешканкою витратили близько 21 мільйона гривень.

Глава Федереції футболу України і народний депутат від БПП Андрій Павелко разом зі своєю співмешканкою Катериною Чаус з період з 2015-го до 2017 року витратили майже 21 мільйон гривень про тому, що місячна зарплата Павелка становить 20 тисяч гривень, йдеться у розслідуванні BIHUS info.

Зокрема, за даними журналістів, Павелко разом із родиною мешкає у квартирі житлового комплексу Diamond Hill мінімум два роки, вартість оренди якої становить 17 тисяч доларів на місяць.

Катерина Чаус засвітила в соцмережах свої фотографії, де вона носить прикраси на загальну суму в два мільйони гривень, а також той факт, що відпочивала за кордоном в дорогих готелях.

Мінімум двічі вона була на Мальдівах в готелі за 500 тисяч гривень на тиждень. У тому ж готелі відпочивав президент України Петро Порошенко.

Крім того, Чаус засвітила себе на Маврикії, Сейшеллах, турецькому Бодрумі, ОАЕ, Монте-Карло. Вона використовувала послуги чартерного перельоту вартістю щонайменше вісім тисяч доларів за раз.

Також Катерина Чаус володіла автомобілем Bentley вартістю понад 100 тисяч доларів. Його Павелко подарував їй на день народження. Потім вона змінила Bentley на Range Rover, який коштує 120 тисяч доларів.

Сам Павелко задекларував 30 мільйонів гривень готівкою, але ця сума за всі роки не змінювалася, незважаючи на витрати, які показали журналісти.

Катерина Чаус офіційно є безробітною.

В останній декларації Павелко не вказував, що володіє або знімає житло, а за 2017 рік офіційно заробив лише 256 тисяч гривень.

Раніше у ЗмІ з'явилась інформація, що проти президента Федерації футболу України (ФФУ) Андрія Павелка відкрили кримінальну справу за трьома статтями

12 листопада на прес-конференції, присвяченій корупції в Федерації футболу України, невідомі в балаклавах облили кефіром головного редактора журналу Футбол Артема Франкова.

Пізніше ФФУ повідомила, що не має стосунку до цієї події, але водночас зазначила, що Франков і інший спікер - адвокат Олег Скупинський - збиралися зробити неправдиві звинувачення на адресу ФФУ.

Варто зазначити, що програма Схеми провела розслідування, згідно з яким ФФУ вивела зі свого бюджету понад один мільйон доларів через офшор в ОАЕ під час закупівлі обладнання для заводу з виробництва штучних полів.

За даними журналістів, Павелко особисто літав до країни Перської затоки, де зареєстрована фірма-прокладка. Там він зустрічався з її номінальним директором.

У свою чергу функціонер і нардеп від БПП заявив, що названу розслідуванням фірмою-прокладкою SDT FZE порекомендувала компанія Polytan, яка виробляє штучні поля.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також