ЄС вимагає належного лікування і звільнення Сенцова й інших українських політв’язнів

Європейський Союз висловлює свою солідарність із Олегом Сенцовим і вимагає від Росії не лише швидкого й належного медичного лікування, а й його негайного звільнення разом з усіма незаконно утримуваними українськими громадянами в РФ та на Кримському півострові.

З такою заявою виступила речниця Європейської зовнішньополітичної служби Мая Коціянчич.

"Протягом 145 днів голодування Олег Сенцов продемонстрував неймовірну мужність, рішучість і самовідданість. Стан його здоров’я зараз погіршився до критичного. Відмовляючи йому в наданні належного стаціонарного медичного лікування, органи влади Росії порушили його засадничі права, так само, як і їхні власні зобов’язання поважати права людини згідно з міжнародним законодавством, зокрема тимчасовим рішенням Європейського суду з прав людини від 25 липня цього року", – заявила представниця дипломатичної служби ЄС.

 

Речниця Європейської зовнішньополітичної служби додає, що Олег Сенцов був ув’язнений за свою діяльність на Кримському півострові, "проти незаконної анексії якого Росією він категорично виступав".

"Європейський союз вважає цю справу порушенням міжнародного права та елементарних стандартів правосуддя", – додала Коціянчич.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини