Вода в Крим та відповідальність чиновників

Спочатку ідея подачі води в Крим вкидується в інфопростір як така. Люди обурюються, пишуть гнівні пости, роблять радикальні заяви.

Водночас десятки рупорів ворога висувають контраргументи. Це маніпуляції типу "там же наши люді", "без води будєт катастрофа", "нужно строіть діалог". Ми одразу спалахуємо, бо цю думку припускають не якісь пропагандисти з ньюзвану, а цілий прем'єр міністр.

І от уже є суспільна дискусія.

Дискусія щодо питання, яке взагалі не повинно виникати в нашій ситуації. І ми нібито знаємо чому: бо Росія окупувала Крим і розв'язала війну на Донбасі, бо Росія убила тисячі українців і продовжує це робити.

Бо Росія відповідальна за окуповані території за міжнародним правом.

Бо Росія завжди претендуватиме на повний контроль над Україною і тому створення тут хаосу і безладу в різний спосіб - це якраз те, що їм потрібно.

І от хоас уже в нас на порозі. Некомпетентні чи зашкварені міністри і чиновники, турборежим, абсолютно протилежні позиції у представників провладної більшості, істерики в комунікації, аваков, медведчук. А ще ж нікуди не пропадає війна, бюджет, міжнародні зобов'язання, санкції... які, до речі, з нашого боку абсолютно провалені, на відміну від жорсткої позиції США і ЄС. Жорсткої - до певного моменту, звичайно.

Росії не потрібна вода з Північно-Кримського каналу. Росії потрібне чергове приниження України як нікчемної недержави, яка сама відмовляється від своїх територій, не помічає біди, яку несе РФ, яка готова на будь які поступки заради "миру" на умовах ворога. Бо ми "сумбур замість держави", бо "Борщ, Бандера, бандура є, а нації немає", вважають вони і завжди будуть вважати.

Не знаю, що треба зробити, щоб це викарбували собі на підкірці люди, які уповноважені приймати рішення і творити політику. Але знаю, що запалу і азарту винести чергових чортів у нас іще вдосталь. Тільки це - один із найгірших сценаріїв.

Іван Антипенко

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...