Від завтра в Херсоні скасовують безкоштовний проїзд для пільговиків. Зупиняти весь громадський транспорт поки не планують

Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні Херсонського міськвиконкому  23 березня.  

Про це онлайн газеті «Вгору» повідомила начальниця міського Управління транспорту Марина Віркун. За її словами, рішення набирає чинності з дня опублікування:

"Сьогодні в Херсоні скасували безкоштовний проїзд для пільгових категорій громадян. Скоріш за все, ми сьогодні опублікуємо рішення виконкому, тож починаючи із завтрашнього дня, воно набере чинності, — зазначила Марина Віркун. — Рішення діє на час карантину".

Також, як розповіла очільниця Управління транспорту, питання щодо зупинки всього громадського транспорту міста поки що не розглядалося. Але це може статися, коли в Херсоні зафіксують перший випадок захворювання на коронавірус, або якщо введуть надзвичайний стан. У будь-якому випадку такі обмеження зможуть прийняти лише після відповідного рішення   регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Так само не піднімали питання щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті на період карантину або виділення грошової компенсації на закупівлю пального для перевізників, — додала Марина Віркун.

Херсон - не перше місто України, де скасовують безкоштовний проїзд для пільговиків. Такі рішення вже прийняли в Чернівцях, Хмельницькому, Житомирі та Львові. По Херсонській області вже з 19 березня відповідним рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинили надання пільг із проїзду в громадському транспорті.

Нагадаємо, постановою Кабінету міністрів України з 12 години дня 18 березня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями). Також уряд заборонив регулярні перевезення більше 10 пасажирів одночасно у міських трамваях, тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі («маршрутках»). За порушення — кримінальна відповідальність і штраф від 17 до 32 тисяч гривень або позбавлення волі до трьох років.

Також ми писали, що херсонські перевізники пропонували міській владі тимчасово підвищити тариф на проїзд у громадському транспорті або компенсувати вартість пального. За їх словами, це б дозволило перевозити містян, незважаючи на чинні обмеження — 10 людей у салоні.

Крім цього, ми розповідали, як херсонці намагаються доїхати до місця роботи: вибивають скло в автобусах та б’ються з водіями.  

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини