В Олешках продовжується робота по створенню ОТГ

Одна з наймасштабніших реформ – реформа децентралізації триває в Україні з 2014 року.

В результаті її реалізації було створено понад 800 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які охопили третину території України. Новостворені громади отримали більше фінансових ресурсів, прямі відносини з Державним бюджетом, та, одночасно, ширші повноваження та обов’язки, повідомляє сайт Олешківської міськради.  

В Олешках активно йде робота по створенню найближчим часом Олешківської ОТГ. Так, 5 лютого за дорученням міського голови Дмитра Воронова фахівці виконавчого комітету Олешківської відбули до Каланчацької ОТГ для вивчення досвіду по створенню громади, адже питань безліч (формування бюджету, передача майна, створення нової структури управління, тощо) і кожен шукав свої, власні відповіді на такі складні питання.

Цей факт прокоментував очільник Олешок Дмитро Воронов:

«Доручив відвідати різні, вже створенні ОТГ, аби краще вивчити їх досвід, що допоможе нам виробити свій шлях, та можливо уникнути більшості, неминучих помилок на перших кроках. Щиро дякую керівництву Каланчацької ОТГ за те, що погодились нас прийняти та допомогти практичними порадами!».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини