Український учений розробив систему захисту яблунь від парші

Співробітник інституту садівництва НААН України, професор Федір Каленич розробив   систему захисту яблуні від парші та інших хвороб. Вона сприяє підвищенню врожайності яблуні на 1,2-3 т/га та поліпшенню товарної якості плодів на 2,3-5%. Рівень рентабельності при цьому підвищується на 32,1%.

Про це повідомляє пресслужба НААН України.

«В інституті садівництва НААН розроблено фенопрогнозну систему захисту насаджень від парші та інших шкідливих організмів, яка базується на проведенні обробок у період до цвітіння яблуні за загальноприйнятими фенологічними критеріями, а після цвітіння - у критичні періоди інфікування дерев збудником парші, які визначають за допомогою спеціальних механічних або електронних приладів (для визначення періодів інфікування яблуні збудником парші та ступеня небезпеки інфекції)», - йдеться у повідомленні.

Комбіноване застосування та чергування при обприскуваннях за фенопрогнозною системою контактних і системних фунгіцидів, а також інсектицидів з урахуванням небезпеки тих чи інших хвороб і шкідників, забезпечує захист садів від комплексу шкідливих організмів.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини