Так, це правда, у нас багато малоросів, які не сприймають українську мову рідною

І що? Багато кому важко навіть в урну потрапити етикеткою від чіпсів. Хай вчаться. Якщо хочуть жити у цивілізованій Украіні.

Так, це правда, українські актори часто через натреновану російськими серіалами щелепу і російську у житті не вміють українською органічно говорити у кадрі. І що? Хай вчаться. Якщо працюють в Україні. Я Вам скажу більше: велика кількість вже навчилися. Дивіться частіше прокатне укр.кіно, зняте за державний кошт.

Так, наші комедіі вдаються краще українською, сценарій їхній часто такий, як звикли знімати в СРСР, бо радянська влада роками ростила у кіно образ «хохла», над яким завжди сміялися і зверхньо похлопували по плечу рускагаварящіє баярє. Ці часи минули. Змиріться. Сходіть на фільм Мої думки тихі / My Thoughts Are Silent. Як сходили тисячі українців. У ньому якраз і мелодрама і комедія і драма- все талановито і українською. Ви теж так можете.

Але питання не у цьому.

А в тому хто у цьому винен?

Правильно, Ви. Ви у тому числі.

Топ-менеджмент центральних українських телеканалів.

Які роблять російською продукт не тільки через смак «Антоніни».

А через те, що потім його можна буде продати... В Рашу. І заробити.

Гроші. Ось що рухає тб. Нічєго лічнава, просто бізнес.

І так буде доти, доки хтось з українських бізнесменів, яким належать центральні кнопки, не зрозуміє, де він живе. І ким є його країна.

Yanina Sokolova

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...