Що коїться в Укравтодорі?

Голова "Укравтодору" Славомір Новак наділив майже всіма своїми повноваженнями колишнього начальника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдана Юліка.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов.

 

Починаючи з 25 квітня Юлік має право візувати всі проекти нормативних актів "Укравтодору", координувати роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи (які можна делегувати). Нефьодов зазначив, що це практично новий глава компанії, а також пригадав про дорогу в Тернопільській області, яку розділили на 177 відрізків по 40 метрів, щоб уникнути тендеру.

 

Заступник міністра має на увазі 177 договорів Служби автомобільних доріг в Тернопільській області, які уклали в 2018 році з місцевою компанією "БМБуд". Кожен з них полягав на суму не більше 200 тисяч гривень, що виключало необхідність у відкритих торгах. Загальна сума угод становила 26,8 млн гривень, при цьому мова велася лише про 7 дорогах, які просто розбили на 177 відрізків по 40 м кожна, після чого уклали на ремонт кожного з них окремий договір. Власники ТОВ "БМБуд" – жителі Тернополя Олександр Івахів і Андрій Самарик, при цьому їм також належать фірми "БМ-Строй", "Тернопіль транс сервіс" і "Експерт проект плюс".

Фахівець підкреслив, що після цього Юліка підвищили і перевели до центрального апарату Укравтодору для управління департаментом якості. Заступник міністра резюмував:

"24 квітня Новак запропонував призначити героя своїм першим заступником. Кабмін дебатував питання і вирішив все-таки хоча б перевірити факти. 25 квітня Новак просто уповноважив Юліка візувати всі проекти нормативних актів Укравтодору, координувати всю роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи".

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини