Рушникосушка: вибираємо оптимальну модель

Важливими компонентами санвузла є не лише сантехнічні прилади, такі як ванни та умивальники, а й різноманітні допоміжні пристрої. До таких можна віднести сушки для рушників. Ці вироби дозволяють розміщати та сушити рушники та інші текстильні речі. У цій статті ми познайомимо вас з видами та особливостями даних пристроїв для ванної кімнати.

Які бувають рушникосушки?

Ці функціонально-декоративні вироби представлені широким модельним рядом на ринку України, зокрема в інтернет-магазині Romstal. Вибрати та замовити необхідну рушникосушку ви можете тут. За особливостями конструкції ці пристрої для сушки рушників можна розділити на такі різновиди:

  • змійовики;

  • драбинки;

  • дизайнерські моделі.

Перші два перелічені види можна назвати класичними. А третій різновид зазвичай має дуже оригінальну конструкцію, а тому й більшу вартість.

За матеріалом та видом захисного покриття рушникосушки можна розділити на такі моделі:

  • сталеві з емалевим покриттям;

  • хромовані або нікельовані;

  • виготовлені з нержавіючої сталі.

Розмірний ряд рушникосушок досить великий і включає варіанти, ширина яких знаходиться в діапазоні 40-80 см, а висота — 60-140 см. Великий вибір моделей за габаритами дозволяє підібрати пристрій практично для будь-якої ванної кімнати. Відрізняються сушки для рушників і за типом підключення. Частіше у продажу є вироби з нижнім або бічним підведенням води.

Де краще купити рушникосушку?

Зробити замовлення краще у великій компанії з багатим досвідом, наприклад, в інтернет-магазині Romstal. Тут є великий вибір продукції, що відрізняється високою якістю, а також стильним та різноманітним дизайном. Ця компанія проводить розумну цінову політику, що забезпечує привабливість цін на товари.

Комплексний підхід до обслуговування клієнтів — важлива перевага Ромстал. Працівники компанії можуть не тільки підібрати для вас рушникосушку, але й допомогти комплексно обставити ванну кімнату або інший санвузол якісною сантехнікою.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...