На сьогоднішній день у регіоні зафіксовано 1 випадок захворювання на коронавірус.
Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.
Є 10 підозр щодо можливого інфікування COVID-19. Очікуємо результати досліджень.
За інформацією закладів охорони здоров’я та Державної прикордонної служби, на самоізоляції та під особливим наглядом медиків перебувають 890 осіб.
В області для обсервації визначено 49 об’єктів загальною місткістю 27 900 ліжко-місць, для госпіталізації – 15 об’єктів загальною місткістю 1 690 ліжко-місць.У наявності 60 палат/боксів для розміщення хворих. Всього в області працюють 42 лікарі-інфекціоністи.
Нагадуємо, що в Херсонській області працює Єдиний антикризовий штаб, який об’єднав волонтерів та бізнес з метою забезпечення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину.
Кол-центр антикризового штабу:
- Оператор обласного штабу – (095) 133-56-01.
Оператори міського штабу:
- Корабельний район – (066) 128-46-67.
- Дніпровський район – (066) 613-88-42.
- Суворовський район – (066) 613-89-19.
Наразі важливо бути свідомими та відповідальними. Дотримуйтесь правил особистої гігієни та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!
Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі
Схожi новини






З Козацького евакуювали багатодітну родину, - Верещук


Сапери знищили на Херсонщині авіаційну бомбу ФАБ-500





Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...