Херсонський фермер заплатив більше 300 тисяч гривень штрафу

У форматі проведення операції «Урожай» податкові ревізори Херсонщини провели документальну позапланову перевірку фермерського господарства «Е», яке не нараховувало та не сплачувало податок на доходи фізичних осіб із доходу від орендної плати за земельні ділянки.

Про це повідомляється на Фейсбуці ДПС у Херсонській області.

Протягом трьох років суб’єкт господарювання використовував у своїй підприємницькій діяльності понад 3 тисячі га орендованих земельних ділянок (паїв) односельчан - землевласників.

Як з’ясували податкові аудитори, фермер просто «забув» застосовувати до нормативно - грошової оцінки земельних ділянок коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель та суттєво занизив суми доходу від орендної плати. За результатами перевірки платнику донараховано 339 тис. грн.: з них – 88 тис. грн. основного платежу, 42 тис. грн. – штрафних санкцій та 209 тис. грн. пені.

Всього спеціалісти податкової служби області провели 8 документальних перевірок платників податків – сільгоспвиробників, за їх результатами порушникам донараховано 2315 тис. грн. податків, зборів та штрафних санкцій.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини