Херсонський депутат-зрадник репілевський погрожує робітникам звільненнями

Депутат Херсонської обласної ради від забороненої “опзж” едуард репілевський звільняє зі свого підприємства «Агробізнес» тих робітників, які відмовляються отримувати російський паспорт. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Немає паспорта – немає й зарплати», – так заявив нам Репілевський. Ще раніше він заборонив працівникам читати українські телеграм-канали і примушував називати російських орків «асвабадітєлямі», а українських захисників – «нацистами». У людини зовсім «поїхав дах» від любові до Росії. Він уже не знає, як і в якому місці ще можна «підлизати» цим виродкам», – розповіли журналістам жителі Тавричанської громади.

За словами працівників ТОВ «Агробізнес» станом на 26 січня звільнення вже почались.

З російськими окупантами також співпрацює син едуарда репілевського, депутат Херсонської обласної ради від президентської партії «Слуга народу» данило репілевський. 

Досі репілевський-молодший перебував у тіні свого впливового батька. Як стверджують місцеві жителі, данило публічно не виступає в підтримку росії, однак «завжди робить так, як скаже його батько» і не здатен самостійно приймати жодних рішень.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини