База відпочинку “Чайка”: де традиції єднаються з природою

База відпочинку “Чайка”: де традиції єднаються з природою

Зелений туризм стає дедалі популярнішим в Україні. Дійсно, немає кращого способу познайомитися з культурою, традиціями, світом природи певного регіону, ніж оселитися на якийсь час у колоритному сільському будинку, у хатинці посеред лісу, на березі водойми чи поблизу плавнів. Та не лише любителів мандрів і пригод приваблює зелений туризм.

Улюбленим видом відпочинку він є і для багатьох пересічних українців. Адже лише на лоні природи за короткий час можна скинути з себе всю втому повсякденної рутини, проблеми, поганий настрій, моральне виснаження.

Одним з кращих місць Херсонщини для такого “духовного лікування” є база відпочинку “Чайка”.  Мабуть, немає нічого приємнішого за гостину у справжній українській садибі на Дніпрі. Її господарі пропонують гостям різноманітні види розваг і відпочинку. Наприклад, у розпорядженні туристів - байдарки, баркаси, звичайні човни, водні велосипеди, на яких можна кататися Дніпром та плавнями. Тут можна пограти в одну з улюблених ігор наших дідів - “Городки”. Любителям “тихого полювання” пропонують вирушити на риболовлю. 

У садибі є навіть власний етнографічний музей та проводяться екскурсії в історичне минуле нашого краю. Зафіксувати найяскравіші миті відпочинку можна, замовивши яскраві цифрові фото. А тим, хто надумає влаштувати свято на території садиби, господарі готові надати музичний та мультимедійний супровід. 

І однією з головних родзинок цього надзвичайного куточка природи є таємниче і романтичне місце - справжній український сінник. Аромати різнотрав'я, м'яке та запашне сіно здатні вилікувати будь-яку депресію, тривогу чи безсоння. Тут можна усамітнитися і просто виспатися, забувши про все на світі. Або лежати горілиць усю ніч, милуючись небесними світилами. 

Та загалом, не так уже й важливо, якому саме виду відпочинку надавати перевагу. Головне зрозуміти, що кращих ліків для душі, ніж рідна природа, традиції предків та український національний колорит - просто не існує. І все це можна знайти саме на базі відпочинку “Чайка”. 

 

Детальніше про все дізнаєтеся за посиланням https://www.chayka.kherson.ua/

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...