«Альянс Енерго Трейд» уперше отримав дизельні підряди Міноборони на 388 мільйонів

Міністерство оборони України 26 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Альянс Енерго Трейд» дизельного палива на 387,84 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До 26 квітня поставлять 15 800 т арктичного дизпалива по 24 186-25 001 грн. за тонну.

За даними видання «EnKorr», на дату аукціону ринкова ціна становила 22 420 грн./т. Це в середньому на 10% дешевше, але Міноборони закуповує паливо з відстроченням оплати  на місяць  і з доставкою до своїх військових частин.

У жовтні 2019 р. ТОВ «Торум» продало Міноборони арктичний дизель на 12% дорожче – по 27 400 грн./т (див. «Міноборони у тендері на 700 мільйонів пробачило «комодівцям» паспорт на прострочене паливо, викинувши суперників за такі самі недоліки»).

Фірма «Альянс Енерго Трейд» подала документи на дизель Т-З-К5 класу 2 виробництва ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод» (Білорусь) і ДП-Арк-Євро5-В0 виробництва ПАТ «Укртатнафта» Ігоря Коломойського, виготовлений ними у грудні 2019 року.

Сума угод на 7% нижча за очікувану вартість закупівлі по цих лотах у 416,46 млн грн.

Конкурентами були «Укртатнафта», ТОВ «Глуско Україна», ПП «ОККО Контракт», ТОВ «Торговий дім «Сокар Україна», ТОВ Фірма «Фідея» і ТОВ «Південна паливно-експедиційна компанія».

«Альянс Енерго Трейд» уперше виграв дизельні підряди Міноборони. Столична фірма на чолі з Дмитром Пучкіним належить Роману Адамову, а підписантом значиться заступниця директора з правових питань Валерія Бєлінгіо. Колись компанією під назвою «Стандарт Ойл Сервіс» володіла Наталія Бочарова. Зараз «Альянс Енерго Трейд» має спільний номер телефону +380955681929 і знаходиться в сусідніх офісах по вул. Старонаводницькій, буд. 13, корп. Б із ТОВ «Альянс Агро Ойл» Даніла Давидова, яким керує Андрій Киреєв.

За даними «Консалтингової групи А-95», «Альянс Енерго Трейд» очолив рейтинг найбільших імпортерів дизельного палива через морські порти України у 2019 р.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини