Підтримати нас

Замість фінансиста: переселенка стала консультантом правильного харчування

27 серпня 2019 10:16
812
Поширити:

Перселенка з Луганська Лариса Ширяєва переїхала до Києва в 2014 році і знайшла своє покликання.

 З фінансового директора вона перекваліфікувалася в дієтологи. Зараз вона має власну програму дієтології, передає сайт "Gazeta.ua".

"Завжди любила здоровий спосіб життя. Мене до цього привчили батьки. Тато часто говорив: дочка, їж салат, він багатий вітамінами, стрибай на скакалці, роби зарядку. Пам'ятаю, коли ми приїжджали на море, всі діти пили газовану воду, а я взагалі не знала, що це таке", - говорить Лариса.

Завдяки своєму хобі Лариса почала заробляти, будучи в декретній відпустці. Охочих спробувати випічку було багато серед молодих матусь. Це було корисне дієтичне печиво.

Випічка стала для жінки щоденним заняттям. Однак, цього було мало. Вона вирішила розширювати свої інтереси і наполегливо почала вивчати дієтологію. Зараз вона має свою програму в цій області.

"Зрозуміла, що мені дуже подобається дієтологія. Цікавило, чи правильний склад у мого печива. Згодом я пройшла курси в центрі зайнятості і виграла грант на навчання дієтолога. Мрія здійснилася. Взагалі дієтологія – це не просто харчування, це цілий комплекс", – почснила Лариса.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ