Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Що читали та дивилися читачі "Вгору" у 2024 році

Поширити:
07 січня 2025 18:12
202
прапори України, Херсона
Фото: Олександр Андрющенко, "Вгору"

Торік матеріали “Вгору” переглянули понад мільйон читачів. Ми зробили добірку публікацій та відео, які найбільше читали та дивилися у 2024 році.

Понад 230 тисяч разів читали фактчек “Ретранслятор російської пропаганди: де опинився колаборант Мороз після смерті Стремоусова”. До повномасштабного вторгнення на той момент 47-літній Сергій Мороз вів свій блог в YouTube, де показував у тому числі свою роботу. На бік російських окупантів він перейшов не одразу. Але вже у квітні 2022 року почав давати інтерв’ю російським медіа щодо ситуації в місті. У травні його призначили прессекретарем окупаційної військово-цивільної адміністрації Херсонської області при Сальдо.

Понад 10 тисяч разів прочитали історичний матеріал «Олешки, а не Альошки чи Цюрупінськ»: як росіяни спотворювали назву міста козаків на Херсонщині.

Найбільше переглядів відео – це історія херсонки Олени Тарасенко, яка пережила російський полон. Жінка багато років працювала водійкою тролейбуса. Після захоплення Херсона російськими військами Олена займалася волонтерством та вивозила людей на підконтрольну Україні територію. Жінка провела в російському полоні вісім днів.

Також понад 63 тисячі людей подивилися відеосюжет про ціни та роботу на ринку в Херсоні.

У 2024 році на ютуб-канал “Вгору” виклали документальний фільм нашої команди про роботу херсонських журналістів “Нескорений Херсон”. З початку повномасштабного вторгнення кореспонденти "Вгору" фіксували все, що відбувалося в місті. Разом із херсонцями вони пережили захоплення обласного центру військовими РФ, мітинги, окупацію та звільнення рідного міста.

Журналісти “Вгору” за 2024 рік випустили 5 розслідувань:

  1. Історія карʼєрних злетів. Хто працює в судах на окупованій Херсонщині
  2. Українські скарби у сховку та напоказ: доля експонатів, викрадених окупантами з музеїв Херсонщини
  3. Купила житло, а тепер повертай. Як купівля будинку обернулася на багаторічну судову тяганину
  4. «Третя гауляйтерка Чаплинки». Історія Лілії Пуляєвої, яка перейшла на бік Росії, шокувавши все своє оточення
  5. Тендерні королі Херсона: що відомо про фірму, яка отримує мільйони на укриття

Щотижня журналісти “Вгору” проводили прямі ефіри з держслужбовцями, волонтерами, науковцями, військовими Херсонщини, обговорюючи актуальні питання нашого регіону. Торік найбільше подивилися ефір з речником Української добровольчої армії Сергієм Братчуком та начальницею Голопристанської міської військової адміністрації Світланою Лінник. Вони розповіли про ситуацію на фронті у Херсонській області та в окупованій Голопристанській громаді.

Херсонська область – одна з найбільш замінованих областей України. Тому цій темі ми приділяли увагу в наших матеріалах:

Від редакції: Журналісти “Вгору” зустрічають новий рік із вірою в незламність українського народу та в нашу спільну перемогу. Ми продовжуватимемо створювати історії, фактчеки, розслідування, аналітику й відеоматеріали, що допомагають жителям Херсонщини розуміти, боротися й перемагати. Разом ми відбудуємо наш край і створимо нове майбутнє – вільне, сильне та гідне. Україна переможе, і кожен із нас є частиною цієї великої історії!

    Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

    Поширити:
    ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
    ОСТАННІ НОВИНИ
    Матеріали партнерів