Підтримати нас

Залізниця у 2,5 рази підняла ціни на електрощітки, розіграні між дилерами одного виробника

29 жовтня 2018 06:29
262
Поширити:

Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (Харків) 10 жовтня оприлюднила повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Захід-Трейд Плюс» на постачання електрощіток до електричних двигунів загальною вартістю 2,80 млн грн.

Про це передає сайт НашіГроші.

Єдиними конкурентом переможця на торгах було ТОВ «А.С. Груп». При цьому на аукціоні обидві фірми взагалі не торгувались, відтак «Захід-трейд плюс» виграв з пропозицією, яка була лише на 5 тисяч гривень або 0,2% дешевше від очікуваної вартості тендеру, яку встановили самі залізничники.

Обидві фірми пропонували продукцію одного підприємства – харківського виробника графітових виробів ТОВ фірма «ЛЕГ», офіційними дилерами якого вони і є.

За результатами тендеру залізниця має придбати 6400 електрощіток марки EG5003 за середньою ціною майже 440 грн. за одиницю.

Рік тому «Електроважмаш» купував щітки цієї ж марки напряму у виробника «ЛЕГ» в 2,5 рази дешевше – по 180 грн. за одиницю.

«Захід-Трейд  Плюс» прописане в львівському житловому будинку в квартирі своєї власниці Надії Паук. В цій квартирі також зареєстровані ПП «Кава з небом» та ТОВ «Лемберг Логістик». Всі три компанії зареєстровані в листопаді минулого року. Відтоді «Захід-Трейд» почало перемагати в тендерах саме «Південної залізниці» на постачання електрощіток (в квітні уклало угоду. При цьому інші філії Укрзалізниці закуповують цю продукцію напряму у виробника ТОВ фірма «ЛЕГ».

Директором регіональної філії «Південна залізниця» є Микола Уманець.

Конкурент «Захід-Трейд» по тендеру – «А.С. Груп» зареєстроване в Києві на Печерському узвозі, 19. На її телефон 057-764-07-94 записані аж 84 компанії з Києва, Житомира, Ужгорода та багатьох інших міст.

Окрім цього «А.С. Груп» фігурує в кримінальній справі Генеральної прокуратури України № 42016000000002788 за підозрою у причетності до виведення через фіктивні фірми з «Укрзалізниці» 105 млн грн.

За даними системи «Прозорро», «Захід-Трейд Плюс» стало переможцем тендеру «Філія «Південна залізниця» в квітні 2018 року на постачання щіток на суму 3,08 млн грн. Тоді її єдиним конкурентом також було «А.С. Груп».

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів