Підтримати нас

Фірма з криминальним минулим поставить УЗ на 50 мільйонів російських кабелів

20 липня 2018 15:03
229
Поширити:

«Центр забезпечення виробництва» провів тендер на закупівлю кабельно-провідникової продукції очікуваною вартістю 56 млн грн.

Про це пише сайт Залізниця без корупції.

Тендер було розділено на два лоти. За перший лот змагалось чотири компанії: ТОВ “Техелектропром”,  ТОВ “Крок Г.Т.”, ТОВ “Еней” та ТОВ “Машагропром ЛТД”.

ТОВ “Крок Г.Т.” та ТОВ “Машагропром ЛТД” не були допущені до тендеру через ряд причин. Так виробник пропонованої продукції ТОВ “Крок Г.Т.” не допущено через надану банківську гарантію, яка на думку тендерного комітету ускладнює процедуру отримання забезпечення через необхідність надання додатково картки із зразками підписів осіб, що підписали вимогу. Також тендерний комітет не додивився в пропозиції “Крок Г.Т.” документу, який підтверджує акредитацію. 

Таким чином до тендеру були допущені ТОВ “Техелектропром” та ТОВ “Еней”, які незважаючи на мінімальну різницю в своїх пропозиціях не знижували вартість на торгах.

З різницею в 40 тис. перемогу отримало ТОВ “Еней”, яке пропонує продукцію виробництва ТОВ “ЗМИ Профит” м. Магнітогорськ, РФ.

ТОВ “Еней” разом з ТОВ “Техелектромпром”  є фігурантом кримінальної справи СБУ №12016000000000350 від 05.08.2016 за фактом заволодіння службовими особами ТОВ «Еней» та Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця», державними коштами в особливо великих розмірах.

За даними слідства менеджер ТОВ «Еней» є фактичним керівником ТОВ «Техелектропром», таким чином фірми є пов’язаними між собою і вкотре реалізують спільний намір привласнення державних коштів.

ТОВ “Еней” 135 разів брало участь в державних тендерах і 75 разів конкурентом по тендерах ставало саме ТОВ “Техелектромпром”.

За час існування “Еней” вже отримав понад 280 мільйонів гривень. З яких левова частина – кошти “Укрзалізниці”.

Торги по другому лоту так і не відбулись через відсутність допущених учасників.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів