Стосовно муніципальних варт, поліцій та іншої шалупоні, яку намагаються протащити в міській раді.
Кожна сесія протягом року - це намагання протащити створення КП "Муніципальна варта", наразі - муніципальна поліція. Статути не витримують жодної критики, доповідачі - тим паче. Єдине слушне зауваження пролунало від Leonid Remiga, який зазначив, що підтримує проект, якщо в ньому буде можливість охорони лікарів від нападів. Це дійсно дуже важливий аспект, адже лікарі страждають від незахищеності і численних нападів під час чергувань. Голосування пана Леоніда принаймні повністю адекватне і слушне, направлене на захист інтересів виборців і тих людей, які працюють із ним. Але нічого подібного жоден із варіантів Статутів не передбачає, хоча позиція пана Леоніда вже лунала раніше.
Суцільна брехня тих, хто підтримує проект. Наприклад, Єгора Устинова, який чомусь вважає, що вінницький і херсонський проект статутів не відрізняється (34-та хвилина трансляції https://www.city.kherson.ua/…/prodovzhennya-translyaciyi-hvi… і далі). Мабуть, не читав пан Єгор жодного зі статутів, адже вінницькі муніципали - це КП, яке займається здебільшого благоустроєм, проект херсонських недоумків - це охоронна діяльність. Про це пізніше на сесії зауважує Елена Урсуленко.
Безглузді заяви Євгена Назаряна: давайте ухвалимо як завгодно, аби прийняти, а далі будемо правити. Від самого початку - деструктивна позиція: АБИ ПРИЙНЯТИ! Суцільна брехня про те, що нібито всі комісії підтримали муніципальну варту, від Євгена Назаряна просто вбиває! Sergey Zhuykov справедливо зауважив: нічого подібного, лише комісія ЖКГ погодила "прямо не читаючи", як у тексті невмирущих "кроликів". Андрей Дмитриев зазначив, що за рік ЖОДНОГО проекту кошторису чи штатного розкладу не було надано. Скажіть, ЯК можна створювати підприємство без кошторису, з численними зауваженнями щодо Статуту і без штатного розпису?
За чутками (саме за чутками - документів же немає), обсяги "хотєлок" муніципалів складають 5 - 6 млн. грн. на рік. Це в Херсоні, де страшенний транспортний колапс і шалено не вистачає муніципального транспорту. 5 - 6 млн. грн. - це 5 - 6 б/у автобусів великої пасажиромісткості. Це - один новий тролейбус з низькою підлогою або не менше 3-х б/у. Це два відремонтовані дахи шкіл або садків. На це у нас грошей завжди немає - на дебілах у формі є. Список депутатів-"героїв" додаю. Іще раз зауважу голосування Елена Мазур, яка протягом року не підтримувала проект у жодному вигляді, але раптом - після входження до земельної комісії - підтримала. І жодних пояснень з цього приводу - лише емоції.
І, як завжди у мене, вишенька на тортику: щойно панство проголосувало за повернення до цього питання, як ідейні натхненники розійшлись.... святкувати цю подію. Саме тому сесія після перерви не зібрала вже депутатів. І треба ж було мені разом із подругою бігти на роботу саме через це кафе! Зазвичай іду іншою дорогою. Було дуже неприємно бачити, як люди в очікуванні розгляду земельних питань поспішали на продовження сесії, а низка депутатів - саме прибічників муніципалів - вже "квасили" в кафе неподалік і нікуди не поспішали. Причому ніхто з них навіть не приховувався. А всі з них розповідають, які вони відважні "майданівці".........
І від себе додам. Якщо ви таки ухвалите цю фігню, я попіклуюсь про те, аби КОЖЕН херсонець та гість міста знав, що робити, якщо до нього пристануть муніципали, адже жодних прав здійснювати і половини діяльності, зазначеної у Статуті, вони не мають права. Я ОСОБИСТО проінструктую всіх охочих, як вберегти своє життя від недоумків.
${gallery:7cc55d7b07cb026c9953a086c16890e0}