Українці зняли моторошний фільм жахів про самоізоляцію

Автор: Вгору

Український режисер Макс Балтер випустив короткометражний трилер про самоізоляцію під час пандемії. Головній героїні Анні постійно здається, що в квартирі є хтось чужий.

6-хвилинний трилер "Разом" (Together) розповідає історію про самотність і тривожність під час самоізоляції на карантині.

Зйомки тривали 16 годин, знімальним майданчиком стала квартира режисера Макса Балтера.

Головну роль у фільмі зіграла Маруся Іонова, актриса соціального рейв бенду TseSho.

"Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тож мені захотілося її розповісти тією мовою, якою я володію найкраще, - через відео. Карантин став викликом для багатьох людей в індустрії, бо ми втратили можливість нормально працювати. У мене були дні, коли не хотілося взагалі нічого робити, тож фільм став для мене порятунком", - розповів Макс Балтер.

Together - друга режисерська кіноробота Макса Балтера. У 2018 році його короткометражний фільм про булінг, Riposte, увійшов до фіналу в номінації Best Visual Effects одного з найбільших у світі фестивалів короткого метру My RØDE Reel. У ролі режисера Макс найчастіше знімає рекламу, а серед його продюсерських робіт є багато кліпів-мільйонників.

Відео

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Рухаймося з нами вгору!

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору