Символ весни і краси: у Львові зацвіли магнолії (відео)

Автор: Вгору

У Ботанічному саду Львівського національного університету ім. І.Франка розцвіли магнолії.

Через карантин Ботанічний сад не може запросити львів'ян на дні відкритих дверей, тому працівники опублікували світлини цвітіння в Facebook.

"Мігрантка з далекої Америки, ровесниця динозаврів, справжня аристократка в рослинному царстві – магнолія. Названа на честь французького ботаніка П'єра Маньоля (Pierre Magnol), ця рослина здавна вабила красою своїх квіток", - розповідають у Ботанічному саду.

У природі магнолії трапляються у Південно-Східній Азії та Північній Америці, але потрапивши до Європи на початку XVIII століття, ці рослини зумовили справжню "магнолієву лихоманку", яка не припиняється й нині.

"Особливо популярні магнолії в Китаї, де символізують весну, жіночу чарівність та повагу до краси. В Японії ж є традиція щорічно відвідувати місця цвітіння магнолій з рідними, насолоджуючись чарівними ароматами", - йдеться у повідомленні.

Відомо більше 200 видів магнолій та велику кількість їхніх сортів і гібридів. Деякі з них зацвіли також у ботанічному саду Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, в дендропарку Полтавського краєзнавчого музею, в Чернівцях, Вінниці, Ужгороді, Хмельницькому та Коломиї.

Відео

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Рухаймося з нами вгору!

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору