Поліція порахувала, скільки вкрали на освітленні та відеоспостереженні Молодіжного парку за 10 мільйонів

Поліція вважає, що директор ТОВ «Дніпро-Енергопром» привласнив 2,43 млн грн. на ремонті системи освітлення парку з улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля у м. Дніпро, який двічі замовляло КП «Молодіжне творче об`єднання» на загальну суму 8,80 млн грн.

Про це свідчить ухвала Ленінського райсуду Дніпра від 6 травня.

Слідство встановило, що у жовтні 2017 р. комунальне підприємство «Молодіжне творче об`єднання» Дніпровської міськради замовило ТОВ «Дніпро-Енергопром» «Капремонт системи освітлення парку з улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення» на 5,30 млн грн. (потім було зменшено до 5,16 мнл грн.).

В подальшому директор фірми-підрядника вніс в документацію про виконані роботи неправдиві відомості стосовно об`ємів фактично виконаних робіт (завищені об`єми і вартість виконаних робіт).

Після цього, у 2018 р. директор «Дніпро-Енергопром» за результатами переговорної процедури закупівлі, проведеної у зв`язку з необхідністю виконання додаткових робіт, уклав з КП «Молодіжне творче об’єднання» новий договір про «Капітальний ремонт системи освітлення парку відпочинку та дозвілля. Коригування» на 3,50 млн грн.

За даними слідства, керівник фірми знову вніс в акти виконаних робіт завищені об`єми і завищену вартість.

Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи від 24.04.2020, різниця між фактичним об`ємом виконаних ремонтно-будівельних робіт та об`ємами, які визначені в актах виконаних робіт, складає 2,43 млн грн.

Суд задовольнив клопотання слідчих і відсторонив підозрюваного директора ТОВ «Дніпро-Енергопром» від цієї посади на 2 місяці.

З 2015 року директором ТОВ «Дніпро-Енергопром» є Сергій Чулков, який також є засновником підприємства. Згідно з «Прозорро», у 2017-2019 роках фірма отримала шість тендерів на загальну суму 21,46 млн грн., чотири з яких від КП «Молодіжне творче об`єднання» на 20,63 млн грн.

У 2016-2019 рр. КП «Молодіжне творче об`єднання» Дніпровської міськради очолювала Валерія Пашко, наразі директором є Сергій Матусевич.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також