Як українці боротимуться з COVID-19 у країнах Європи

Через велику кількість біженців, які прибувають з України в країни Європи на фоні війни Росії проти України, Агентство охорони здоров'я ЄС рекомендувало заходи захисту від COVI -19 для українських біженців у центрах прийому.

Про це повідомляє Schengenvisainfo.com.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) оголосило, що понад 3,2 мільйона людей втекли від російської агресії проти України, прямуючи в сусідні країни Європи.

Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) у своєму звіті зазначив, що багато тих, хто залишає Україну через війну, не повністю вакциновані проти COVID-19.

"За відсутності документально підтверджених даних про вакцинацію дітям і дорослим з України має бути запропонований курс первинної вакцинації проти COVID-19, а також ревакцинація. Пріоритет надається літнім, вагітним жінкам, особам з ослабленим імунітетом та особам з супутніми захворюваннями й високим ризиком захворюваності. Має бути зроблений фізичний або цифровий запис про вакцинацію для подальшого використання, в тому числі для людей, які прямують в іншу країну", - пояснюється уновизвіті.

За даними ECDC, співробітники першої черги, такі, як медпрацівники або волонтери, якщо вони ще не вакциновані, також повинні пройти повний курс вакцинації проти COVID-19 і отримати бустерну дозу відповідно до національних рекомендацій.

Також в ECDC заявили, що необхідно розглянути можливість тестування всіх, хто переїхав з України в країни ЄС. Якщо немає можливості тестування, то ті, хто має симптоми COVID-19, повинні отримати всю необхідну підтримку.

Інші запропоновані заходи включають забезпечення доступу та використання чистої води, дезінфікуючих засобів та повне дотримання гігієни.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини