Вчені назвали ідеальну кількість робочих годин в тиждень

Науковці з Австралії і Японії провели чергове дослідження. В ході якого вдалося визначити, що для найкращого функціонування головного мозку слід працювати не більше 30 годин в тиждень.

Для підтвердження даної гіпотези було задіяно 3000 тисяч чоловіків і 3500 жінок. Учасникам експерименту надали ряд тестів, спрямованих на сприйняття інформаційного потоку. Виходячи з результатів, люди, які в 40 років працюють довше 30 годин у тиждень, впоралися з тестовими завданнями гірше, ніж добровольці з коротким робочим днем.

Внаслідок великої кількості роботи у людей спостерігалася підвищена втома. Крім цього, при 50-60 робочих годинах на тиждень робота мозку виявилася гіршою, ніж у безробітних. Експерти відзначили, що для підвищення мозкової діяльності слід запровадити неповний робочий день. Для представниць прекрасної половини відповідна кількість робочих годин варіюється від 22 до 27, а для чоловіків – від 25 до 30. Звернемо увагу, результати, частіше за все, стосуються працівників старше 40 років.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...