У «ЛНР» придумали, як розпорядитися покинутими переселенцями квартирами

«Місцева влада» в «ЛНР» складає списки квартир, що пустують, і розробляє механізм легітимізації рейдерського захоплення цієї житлоплощі.

Про це розповів представник уповноваженого ВР з прав людини на Донбасі Павло Лисянський, передає expres.ua.

«За джерелами інформації, які у мене є, «ЛНР» «місцева влада» почала обговорювати так звану «програму розвитку ЛНР». Так от – в рамках цієї програми стало обговорюватися питання того, що дуже багато житла пустує. Вони почали обговорювати питання того, що це житло треба передати у «власність їхнього комунального товариства».

Іншими словами, вони розробляють механізм, щоб надати законності рейдерському захопленню житла», – розповів він.

«Їм це потрібно, їм ці квартири потрібні, щоб розселяти військових та лікарів, які прибувають. Місцеві жителі бачать, що заїжджають російські військові. Вони розробляють таку подобу закону, вони його поки що обговорюють. Там же нещодавно була інформація, що лікарям заборонили виїзд на територію України і РФ. За моєю інформацією, квартири потрібні лікарям і військовим. Адже там вже були випадки, коли квартири забирали. Йдеться про однокімнатні квартири. Я думаю, що за красивими словами про «розквартирування», вони будуть просто захоплювати житло», – повідомив він.

За його словами, місцеві жителі розповідали, що так звана «влада» ходила хатами і складала списки квартир, що пустують.

«Коли Україна відновить цілісність – це все буде нівельовано(незаконне захоплення і продаж квартир). Місцеві кажуть, що складаються списки так званими «місцевими адміністраціями» порожніх квартир. Мені повідомили про такі дї в Антрациті, Красному Лучі та Свердловську», – резюмував він.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини