Нещасливий тринадцятий тур. “Кристал” і “Енергія” мінімально поступаються в гостях

1,041
Поширити:

Відбулися матчі 13 туру Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги.

Як відомо нашим читачам, у цьому сезоні всі три команди, які мають стосунок до Херсонщини - "Кристал" з обласного центру, "Енергія" з Нової Каховки і сімферопольська "Таврія" - виступають невдало. Вкрай рідко комусь із цих клубів вдається набрати очки.

У звітному турі одним очком нарешті "розжилася" "Таврія", яка в селі Мар'янівка зустрічалася з командою "Перемога" з Дніпра.

Матч почався вдало для господарів: уже на 7-й хвилині "Таврія" повела в рахунку після удару Олексія Бойка. Щоправда, втримати перевагу сімферопольці не змогли: уже через 20 хвилин Антон Кіча зрівняв рахунок, а на 41-й хвилині Рінар Валєєв вивів гостей вперед - 1:2.

У другому таймі "Таврія"  швидко відігралася: гол на рахунку досвідченого Андрія Барладима.

Далі в грі домінували гості, і "Таврія" в результаті їх натиску нахапалася жовтих карток. А Павло Чмеленко отримав одразу два "гірчичники" впродовж двох хвилин і вирушив достроково відпочивати.

Проте матч завершився внічию 2:2.

Гірше йшли справи у "Кристала", який у Запоріжжі на "Славутич-Арені" мінімально поступився "Металургу" - 0:1.

До останніх хвилин трималася "Енергія" в матчі з "Балканами", але вже на 90-й хвилині пропустила єдиний гол.

Усі три херсонські команди продовжують перебувати в кінці турнірної таблиці, випереджаючи лише "Суми" і "Реал-Фарм" з Одеси.