На Херсонщині за хабар у сумі 500 доларів судитимуть митника

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно працівника Митниці ДФС в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополь.

Державний інспектор відділу митного оформлення «Каланчак» обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 3692 Кримінального кодексу України), повідомляє Стопкор.

Слідством встановлено, що державний іспектор повідомив своїй знайомій, яка планувала взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади у митниці, що для успішного проходження їй необхідно надати неправомірну вигоду членам конкурсної комісії у сумі 500 доларів США. Після обрання переможцем конкурсу на державну службу потерпіла передала митнику «винагороду». Слідчі ДБР затримали працівника ДФС під час одержання хабаря.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Херсонської області. Оперативний супровід – управління внутрішньої безпеки ДФС.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 750  до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини