На Херсонщині біля лікарень встановили тимчасові пункти медичного сортування хворих на COVID-19

В області біля базових лікарень першої хвилі госпіталізації, які визначено для прийому хворих з підозрою на коронавірус встановили тимчасові пункти медичного сортування.

"У нас в області таких десять базових пунктів. Це для того, щоб, якщо ця людина хвора, вона не потрапляла на територію лікарні загальної і таким чином, убезпечити і лікарів, і інших хворих, які знаходяться в лікарні, від можливого зараження" - повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

На території лікарні імені Тропіних і біля приймального відділення міської лікарні імені Лучанського встановили такий тимчасовий пункт скринінгового медичного сортування хворих. Але у лікарні імені Лучанського, - говорить медична директорка Жанна Ломако, - до прийому хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію спеціально облаштували саме приймальне відділення:

"Ми впровадили низку заходів, які б забезпечили повну безпеку пацієнтів, які мають хірургічну, гінекологічну, урологічну, гостру патологію з тими, хто має підвищення температури. На приймальному відділенні є пропускник, який забезпечує на дистанції вимірювання температури, який кисневий запит у людини і який стан."

Пацієнти, які мають підвищену температуру, до приймального відділення потрапляють з іншого входу, говорить Жанна Ломако:

"Це окреме приміщення, яке має дві окремі палати. Тобто, є підозра на КОВІД, а є просто підвищення температури, тому вони розведені в окремі кімнати, де є ліжка, засоби для забезпечення дезінфекції. З цієї сторони заходить лікар, який одягнутий відповідно і коли виходить, він у пакет складає все і в одязі, якому можливо за всіма правилами виходить."

Тут облаштовано і оглядову кімнату, є і портативний рентген. Взагалі, говорить Жанна Ломако, лікарня Лучанського у переліку базових з прийому з підозрою на КОВІД-19 вагітних жінок та породіль. Тому і у пологовому будинку облаштували окреме відділення для таких пацієнток:

"Обсерваційне відділення в окремому крилі будівлі пологового будинку, яке забезпечене ШВЛ, палатами для роділь, породіль, перебування дитини за сучасними стандартами".

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини