На Херсонщині не виявлено випадків захворювання коронавірусом

Інформацію про ситуацію з коронавірусом на Херсонщині повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко на селекторній нараді в Херсонській ОДА.

«Всі заходи щодо недопущення і поширення на території Херсонської області випадків коронавірусу повинні виконуватись цілодобово. Найголовніше – це соціальна ізоляція наших жителів, адже унікальність коронавірусу у його швидкому поширенні без видимих загальних ознак», - зауважив Віктор Короленко.

За його словами, на сьогодні з резервного фонду виділено 700 тис. грн, які розподілені між обласною інфекційною лікарнею та центром екстреної медичної допомоги.

Він також зазначив, що з метою запобігання занесенню і поширенню на Херсонщині випадків захворювань, спричинених коронавірусом, здійснено наступне:

  • відпрацьовується механізм резервації. У закладах охорони здоров’я визначено ізолятори для госпіталізації контактних осіб;
  • закуплено швидкі тести в обласну інфекційну лікарню ім. Г.І.Горбачевського;
  • закуплено захисні костюми для 86 бригад швидкої медичної допомоги – по 3 повні комплекти на 1 бригаду;
  • вирішується питання щодо закупівлі додаткових 8 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) для обласної інфекційної лікарні. В наявності понад 140 апаратів ШВЛ в усіх відділеннях області. Вони є актуальними у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу, який вражає легені.

МОЗ готує рознарядку, і Херсонська область скоро отримає додаткові апарати ШВЛ. Крім того, надійдуть тест-системи для виявлення коронавірусу COVID-19.

Пункти пропуску забезпечуються безконтактними інфрачервоними термометрами.

Заступник голови ОДА Вадим Чабан звернувся до голів РДА, ОТГ та органів місцевого самоврядування щодо місць обсервації. Він наголосив, що їх потрібно визначити за межами закладів охорони здоров’я та запропонував розглянути приміщення санаторіїв, дитячих таборів.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини