Москаль зробив гучну заяву про розгул криміналу в Україні

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль – генерал-лейтенант міліції у відставці, заявив про те, що не знає особисто жодного професіонала серед діючих співробітників української поліції, які могли б зупинити розгул криміналітету в Україні.

Про це йдеться в повідомленні на сайті політика.

“Дуже хочу, щоб убивць Павла Шеремета затримали та притягнули до відповідальності, сподіваюся, що це буде зроблено. Але особисто не знаю жодного професіонала з діючих співробітників поліції, який міг би очолити слідчо-оперативну групу і розкрити цей злочин. Патрульні поліцейські з тримісячним навчанням його явно не розкриють. А ті, хто міг розкрити, не пройшов атестацію або невідомо ким склепаний нашвидкоруч поліграф”, – стверджує Москаль.

“Загальна картина із криміногенною ситуацією в Україні і тими, хто повинен її контролювати, сумна. Згуладзе поїхала, Деканоїдзе поїде слідом за нею, а ми залишимося тут з “холодним літом 2016-го” , нерозкритими замовними злочинами і непрофесійної поліцією...”, – дає невтішний прогноз Геннадій Москаль.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини