Модні жіночі туфлі від Intertop: різновиди та ключові характеристики

Взуття для жінки є невід’ємною частиною стилю та образу, адже за його допомогою можна демонструвати свою цінність та привабливість. 

Крім того, взуття може стати практичним доповненням як на кожен день, так і на особливі випадки, тому рекомендується вибрати під різні умови кілька варіантів туфель, а помічником у цій справі стане магазин intertop.ua.

Правильно вибрані туфлі будуть ідеально поєднуватися з різними варіантами з гардероба, вони розкажуть про достаток та смак жінки, а також повідають про вміння підбирати деталі. Перш ніж купити жіночі туфлі необхідно визначитися з великим набором видів, їх характеристиками, зовнішнім виглядом та кольором. На вказаному вище сайті є система фільтрів для вибірки, що спрощує пошук та подальшу покупку.

Види жіночих туфель

Сучасна жінка повинна мати у своєму гардеробі всього потроху, що дозволить у будь-який момент одягнути те, що підійде під конкретні умови та обставини. Виробники на сьогодні пропонують велику кількість різновидів туфель:

  • 1.     Човники. Середній підбор і витримана стилістика. Застібок немає, а прилягання до ноги забезпечить надійне утримання. Каблук та глибокий виріз є основними характеристиками;
  • 2.     Мері Джейн. Це закриті туфлі на невеликому підйомі, що доповнюються ремінцем. Деякі моделі такого взуття нагадуватимуть дитяче взуття;
  • 3.     Стилети. Один із варіантів традиційних човників. Тонкий і невисокий підбор, а також закруглений носик. Найчастіше їх використовують для комбінації з діловим одягом;
  • 4.     Скарпін. Каблук вузький, а його висота 7-8 см, конструкція доповнюється товстою підошвою. Відмінним варіантом є комбінування зі спідницею-олівцем або штанами, що обтягують;
  • 5.     Чанки. Квадратний підбор і товста підошва. Вони досить привабливі та зручні, незважаючи на свою громіздкість, тому використовуються для носіння щодня.

Ці варіанти можна розбавити оскфордами на тонкій підошві та шнурівці, монками зі шнурівкою та закритим верхом, лоферами та топсайдерами.

Де придбати туфлі?

Магазин Intertop – це ідеальне місце для попереднього вибору та подальшої покупки взуття будь-якого типу. Висока якість пропозицій доповнюється гарантією від виробників, до того ж є широка розмірна сітка. Фотографії допоможуть зробити наочний вибір, оцінивши наперед зовнішній вигляд та інші характеристики. Додаткову інформацію завжди можна уточнити у співробітників магазину, заздалегідь формуючи свої запити та уподобання.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...