Міноборони підтвердило відкат реформи харчування

Попри попередні заяви, що начебто всі бойові частини Збройних Сил України перейшли на нову систему харчування, сьогодні Міністерство оборони офіційно повідомило, що насправді неспроможне організувати харчування військових по-новому.

Про це повідомила прессекретар міністра оборони Світлана Павловська. 

"Керівництвом Міністерства оборони та командуванням ЗС України було прийнято рішення щодо переводу на систему харчування за Каталогом певної кількості військових частин. Усі інші харчуються з використанням аутсорсингу. Це система, яка передбачає повний цикл дій суб’єкту господарювання від закупівлі продуктів до подачі готової їжі на стіл", - с казала вона. 

Проблемою, зазначає прессекретарка, яка несподівано з'явилась після попередніх доповідей про успіхи, виявилась неспроможність армії утримувати штатних кухарів у частинах. Замість цього Міноборони вирішило й далі платити гроші за приготування їжі та зберігання продуктів комерційним фірмам, які фактично неможливо контролювати, що й стало причиною ініціювання реформи в 2015 році. 

"Суб’єкт господарювання лише закуповує продукти харчування та доставляє їх на місце. Усі інші заходи, зокрема щодо зберігання, приготування та подачі на стіл забезпечуються особовим складом відповідної служби військових частин. Цей штат складає декілька тисяч осіб у військах, і на даний момент, в умовах збройного протистояння, відсутня можливість виділяти таку кількість штатних посад для сфери обслуговування", - повідомила Павловська.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини