“Кристал” зіграв останній матч року на рідному стадіоні

21 листопада 2020 10:00
644

Яскравим дебютом у лавах херсонського "Кристала" відзначився 23-річний півзахисник Владислав Барський.

Спочатку в попередньому матчіу Кременчуці проти "Кременя" новий гравець "зелено-синіх" відзначився надійною грою, пробувши на полі всі 90 хвилин. А вже в наступному турі, який "Кристал" провів сьогодні, 20 листопада, на своєму полі з командою "ВПК-Агро" з села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровської області, Барських став одним із головних героїв. Адже ще на  початку зустрічі півзахисник відзначився... голом у власні ворота. А на останніх хвилинах першого тайму, коли херсонці заробили кутовий, Владислав зрівняв рахунок, який сам же і відкрив.

У цілому гра проходила під диктування гостей, які постійно "сиділи" на воротах "Кристала". Щоправда, у другій половині зустрічі господарі спромоглися хоча б інколи контратакувати. Деякі моменти треба було обов'язково реалізовувати, але відмінно зіграв голкіпер “ВПК-Агро”. Та на 86-й хвилині трапився прикрий для "Кристала" інцидент: гравець гостей пройшов по правому флангу, подав у бік воріт, і там уже після рикошету м'яч закотився в сітку. Підсумок - 1: 2 не на користь херсонського клубу.