Краса золотої осені на полотнах української художниці Ольги Дідик

Справа художника - народжувати радість.
(К.Паустовський)

Ці слова взяті за основу у творчості сучасної художниці із маленького живописного, провінційного містечка Хотин, на заході України - Ольги Дідик.

Відповідно до природи свого художнього дару, Ольга працює в реалістичному живописі. Чарівний світ пейзажу та натюрморту проводить чітку лінію у всій творчості художниці. У своїх роботах Ольга Володимирівна Дідик постає не тільки як досить цікава художниця, але й як видатна особистість. Її рідкісне відчуття форми та оригінальний композиційний дар,  переносять творість майстрині до розряду унікальних у своєму роді речей

Ольга працює під псевдонімом "МИКИТА", яке закріпилося за нею ще в коледжі. Проживає та працює мисткиня у місті Хотин Чернівецької області. 

дідик3

дідик2

дідик1.jpg.crdownload

На своїх полотнах авторка намагається показати простоту та велич природи, багатство фарб та настрій кожної пори року. Побачивши роботи Ольги, ніхто не залишиться байдужим через можливість доторкнутися до тих таємничих струн душі, які звучали в серці художниці під час створення чергового шедевру.

дідик4

Джерело: ukraineartnews.com
Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...