Косівську кераміку внесли до спадщини ЮНЕСКО

Косівську мальовану кераміку внесли до світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

У четвер, 12 грудня, 2019 року чотирнадцята сесія Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини внесла до Репрезентативного списку Світової нематеріальної спадщини Косівську мальовану кераміку.

Делегацію України на 14-й сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО представляли Надзвичайний та Повноважний Посол України в Перу Ігор Тумасов, Почесний консул України в Колумбії Луїс Бернандо Рамірес Бранд, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства Марія Гринюк та секретар Косівської міської ради Роман Печижак.

У виступі на сесії Посол України подякував членам та експертам Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за високе визнання чергового елементу багатої та різноманітної української культури. Посол України також висловив щиру подяку представникам Косівської громади за їх наполегливе та ретельне збереження місцевих традицій і культури, як частини розмаїтого культурного надбання України.

Колишній міністр культури України Євген Нищук привітав усіх, хто долучився до роботи над номінаційним досьє і, зокрема, висловив окремі вітання “неймовірній пані Марії Гринюк, …. чия робота у підготовці номінації була надзвичайно важлива”.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...