Карикатурист емоційними малюнками дякує лікарям за боротьбу з пандемією

Емоційні малюнки про те, як лікарі захищають людство в боротьбі з COVID-19, підірвали мережу. Користувачі пишуть слова вдячності медикам та коментують, що ці малюнки вражають до сліз.

Ілюстрації іранського карикатуриста Алірези Пакделя (Alireza Pakdel) - його подяка за віддану і небезпечну роботу, яку виконують медики у всьому світі, щоб зупинити пандемію коронавірусної інфекції.

39-річний Пакдель створює вдумливі ілюстрації, які відображають сучасну ситуацію у світі та показують, як боротися з поширенням цього невидимого ворога. Його ілюстрації відображають сувору реальність тих, хто жертвує собою, щоб піклуватися про людство - медичних працівників, рятувальників, правоохоронців. Саме вони є головними героями цих ілюстрацій.

Частину карикатур художник присвятив темі самоізоляції. 20-21 березня, у день весняного рівнодення, в Ірані святкували Навруз - свято весни та нового року. Попри застереження влади, багато іранців не дотрималися режиму самоізоляції. Адже в країні є традиція на свято збиратися разом великою родиною.

Символами Наврузу є пророщена пшениця, дзеркало яйце та свічка. Саме тому їх можна зустріти на ілюстраціях Пакделя.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...