Головний патрульний України пройшов випробування електрошокером. Відео

Головний патрульний України пройшов випробування електрошокером. Відео

Керівник Патрульної поліції України Євген Жуков випробував на собі дію електрошокера Taser Х2.

Нещодавно поліція закупила 200 таких засобів, а уряд схвалив законопроєкт, що розширює їх сферу застосування поліцейськими.

Тазер - пристрій, який діє на відстані й викликає тимчасовий нейроном’язовий параліч, – автоматично записує час, місце та тривалість кожного використання. Його використовують поліцейські у багатьох країнах світу.

«Сьогодні - це безпечний спосіб зупинити правопорушника з мінімальним ризиком заподіяти шкоду йому та поліцейському», - запевняє керівник Патрульної поліції, додавши, що тазер схвалило Міністерство охорони здоров’я. 

На відео видно, як Жукова тримають двоє асистентів, у той час, як третій задіює тазер з відстані близько півтора метра. Асистенти вкладають Жукова на підлогу, після чого він підіймається і каже: «Це було доволі неприємно, але я цілий та здоровий».

«Мої м’язи максимально скоротилися, але я весь час був притомний та міг вільно дихати. Щойно Taser вимкнувся, неприємні відчуття минули. Наразі я почуваю себе, як після виснажливого тренування та точно не готовий вступати в бійку», – описує свої відчуття Жуков.

Компанія-виробник тазера запевняє, що це повністю безпечний для людини пристрій, але Amnesty International нарахувала 334 випадки смертей, пов’язаних із застосуванням тазера, протягом 2001-2008 років лише в США. Наприклад, у вересні під час масових протестів в окрузі Колумбія помер чоловік, якого поліцейські вдарили тазером щонайменше десять разів.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...