До Єдиного антикризового штабу приєднався Фонд громади «Захист»

Понад два тижні в Херсонській області функціонує Єдиний антикризовий штаб. Він об’єднав зусилля влади, бізнесу та громади з метою забезпечення населення груп ризику Херсонщини гуманітарною допомогою в умовах карантину.

З кожним днем до штабу приєднується все більше небайдужих та соціально відповідальних представників громадських і благодійних організацій, підприємців та волонтерів.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

До співпраці з Єдиним антикризовим штабом долучилась благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист».
Відповідний меморандум підписано очільником Херсонщини Юрієм Гусєвим та головою правління фонду Ларисою Польською.

Під час підписання меморандуму сторони погодили напрями співпраці щодо координації дій для забезпечення лікарень та інших державних і комунальних структур, задіяних у протидії поширенню на території регіону коронавірусу COVID-19; обміну інформацією стосовно потреб, які виникають під час карантину, для вжиття невідкладних заходів тощо.
Юрій Гусєв зазначив, що співпраця влади та громадських ініціатив задля протидії коронавірусу має важливе значення для нашої області.

«Ми запрошуємо всі громадські та благодійні організації долучатись до роботи Єдиного антикризового штабу. Тільки консолідувавши зусилля та ставши єдиним фронтом у боротьбі з коронавірусом, ми можемо максимально зменшити його поширення», - наголосив голова облдержадміністрації та подякував усім, хто допомагає у подоланні пандемії.

Як зауважив координатор Єдиного антикризового штабу Олександр Паливода, вони систематизували роботу та розподіляють гуманітарну допомогу порівну між тими, хто по неї звернувся.

Лариса Польська підкреслила, що вони, не вагаючись, вирішили співпрацювати та координувати свої дії з антикризовим штабом.
Адже штаб і створено для координації дій у наданні гуманітарної допомоги.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини