Чи справді всі закуплені Херсоном нові «Еталони» вийшли з ладу

В останні дні грудня в Херсоні роздмухується скандал навколо шістнадцяти автобусів, які міська рада закупила для підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс».

Приводом для обговорення стали поламки трьох  «Еталонів», які вийшли на маршрут і ще одного – під час обкатки. Після такого інциденту на маршрут не вийшли й інші автобуси з цієї «партії».

Тож, за версією деяких містян, зламалися не чотири, а сім автобусів. За версією інших – уся «партія» бракована.

Щоб з’ясувати, що насправді відбувається, ми зателефонували директору «Херсонського комунального транспортного сервісу» Павлу Ткаченку.

Павло Павлович підтвердив  поламку трьох  «Еталонів», які вийшли на маршрут і ще одного – під час обкатки. Він розповів, що у трьох автобусів були незначні проблеми, які полагодили власними силами. У четвертого виявилась бракованою одна деталь. Так як всі автобуси на гарантії, то підприємство зв’язалось з заводом, тож завод її вже надіслав.

Щодо інших «Еталонів», яких передано підприємству (поки загалом 15), то перш ніж випускати їх на лінію, вирішили провести додаткову, більш детальну матеріально-технічну перевірку. Адже від цього залежить безпека пасажирів.

Наразі всі автобуси вже скрупульозно перевірили й інших недоліків не виявлено.

P.S. Виготовлення цього матеріалу в рамках проекту «Місцева демократія» стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини