Часто м'ятний чай оздоровлює організм краще, ніж аптечні препарати.
Вранці він бадьорить організм, як кава. Ввечері навпаки розслабляє та заспокоює. Цей напій знімає втому і усуває головний біль.
Завдяки протизапальним властивостям, м'яту можна використовувати для усунення кишкових і шлунковим спазмів.
М'ята відмінно посилює властивості інших трав, тому її варто додавати в напої від застуди. Наприклад у чай з імбиром, медом і лимоном.
Такий чай допомагає зняти біль при менструації, регулює менструальний цикл, покращує стан під час клімаксу. Також покращує гормональний фон.
У м'яті є багато ефірних масел, що сприяють притупленню голоду. У день можна пити не більше 3 чашок цього напою. Він допоможе й від нудоти, печії і здуття.
Завдяки здібностям очищати організм, шкіра буде виглядати свіжішою та молодшою. Також із м'ятного чаю можна зробити кубики льоду, якими вранці протирати обличчя.
Заварити чай з м'ятою просто. Свіжі листки м'яти залити окропом і настояти. Якщо вони засушені, то за раз взяти 1 ч. л. подрібненої м'яти. Залити склянкою окропу і настояти.
Протипоказання:
Але пити м'ятний чай можна не всім. На ментол у деяких людей можебути алергія.
Також чай з м'ятою не варто пити при низькому тиску. Через розслабляючі властивості, він може викликати млявість і запаморочення.