Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

В Україні продовжать проєкт з професійної перепідготовки переселенців і жителів Донбасу

Поширити:
13 листопада 2019 16:00
798

У Мінветеранів домовилися про продовження співпраці по реалізації проекту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» щодо професійного навчання для ВПО, а також про розширення та удосконалення такої співпраці.

11 листопада відбулась зустріч Олексія Ілляшенка, заступника Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з питань євроінтеграції, із Фолькером Боде, заступником директора Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні, що за дорученням Федерального Уряду Німеччини підтримує нашу країну на шляху демократичних перетворень. 

Проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» спрямований на поліпшення працевлаштування ВПО та місцевих жителів у 6 східних регіонах (Дніпропетровський, Запорізька, Полтавська, Харківська, підконтрольні Уряду України території Донецької та Луганської областей). Спеціальності варіюються від адміністрування соціальних ЗМІ та онлайн-магазинів, SMM і контекстної реклами – до різних адміністративних професій, таких як бухгалтер або HR, а також соціальний працівник, водій автонавантажувача або швачка. Найкоротші курси тривають всього два тижні, а інші – два-чотири місяці. Тривалість залежить, насамперед, від складності спеціальності.

«На сьогодні проект співпрацює з 10-ма постачальниками тренінгів, що  проводять близько 32 тренінги, які успішно закінчили вже 806 учасників, 76% з яких – жінки. Тренінги проводилися з тих  спеціальностей, які затребувані на місцевому ринку праці, так і/або користуються попитом серед учасників», – повідомив Фолькер Боде.

Учасники зустрічі зазначили важливість продовження спільного проекту GIZ і міністерства щодо професійної перепідготовки людей, які вимушені були через війну на сході України та через тимчасову окупацію частини Донецької і Луганської областей та Автономної республіки Крим залишити свої домівки та місце роботи. Також вони обговорили можливості розширення такої співпраці у майбутньому, зокрема, мова йшла про розширення географії проекту, а також можливості навчання онлайн.

Олексій Ілляшенко подякував представникам GIZ за допомогу українським громадянам та зазначив:

«Реінтеграція українських громадян, які постраждали через російську агресію, – це одне з надважливих завдань Уряду України і Мінветеранів зокрема. Для успішної інтеграції у приймаючі громади, повернення до нормального життя й психологічної реабілітації внутрішньо переміщених осіб, надзвичайно важливо сприяти їх конкурентоспроможності на ринку праці, отриманню гідної винагороди для добробуту та розвитку своєї родини, а також приносити користь українському суспільству».

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів