Підтримати нас

У США показали фото з життя українських переселенців

27 квітня 2019 06:55
345
Поширити:

У Вашингтоні в Кеннеді центрі представили роботи молодих фотоаматорів-переселенців із України.

Серед експонованих – чотири знімки, зроблені у Харкові під час фототабору, передає сайт "Gazeta.ua".

В українському таборі NatGeo взяли участь 20 учасників віком від 17 до 30 років, які переїхали до різних міст України з Криму та Донбасу. Разом із досвідченими фахівцями впродовж тижня працювали у місцях проживання людей, що рятувались від війни. Об'єктиви фотокамер спостерігали дорослих та дітей, долання труднощів та проблем, щоб показати суспільству жахливі наслідки соціальних та воєнних конфліктів, що зненацька руйнують плани та надії. Переповісти історії тих, хто знайшов сили розпочати все з нуля.

Одразу після закінчення спільної роботи журі відібрало кращі твори для пересувної виставки, яка відбулася у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Слов'янську, Сєверодонецьку та Львові. Вона стала яскравим зверненням на захист миру, яке побачили тисячі українців.

  Фотографи знімали життя переселенців у Харкові
Фотографи знімали життя переселенців у Харкові

Були там й роботи Олени Білоус з Донецька.

"Фототабір NatGeo кардинально змінив моє життя, - розповідає вона. - Додав впевненості у власних силах та можливостях. Переїхала до столиці й почала життя "з чистого аркуша". Тепер займаюсь фото професійно. Зберігаю фотофакти для історії, привертаю увагу людей до гострих проблем, тем, співпрацюючи з громадськими організаціями. Фото - потужний інструмент. І я дуже сподіваюся, що моя робота, представлена на виставці у Вашінгтоні, допоможе людям відчути Україну, дізнатися більше про нас та війну на Донбасі. Я безкінечно вдячна за можливість розповісти світу про те, що відбувається на моїй землі".

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів