Для польових робіт в сезоні 2024-2025 років понад 3 тисячі 300 українських агровиробників із прифронтових та деокупованих областей отримають безплатні мінеральні добрива від Уряду США в межах ініціативи AGRI-Україна.
Українським агровиробникам передадуть загалом 6 тисяч 600 тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн добрива карбамід.
Заявки прийматимуть з 11 по 25 червня 2024 року, або до закінчення обсягів допомоги.
Зареєструватись потрібно у Державному аграрному реєстрі (ДАР), у розділі “Доступні програми”. Назва програми: “USAID АГРО карбамід під зернові та олійні в сезоні 2024-25 рр. для постраждалих від військових дій областей.”
Щоб отримати допомогу агровиробник повинен бути з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей (за винятком тимчасово окупованих територій).
Також необхідно:
мати в обробітку від 5 до 500 гектарів у вищезгаданих областях;
вирощувати зернові або олійні культури;
бути зареєстрованим як юридична особа або фізична особа-підприємець, зокрема, як сімейне фермерське господарство.
“Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива. Ті, хто обробляють від 25 до 500 га – по 2 тонни. Очікується, що допомога буде використана для внесення під зернові та олійні культури врожаю 2025 року”, – пише Урядовий портал.
Постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту надає безплатний доступ до своєї платформи EOSDA Crop Monitoring для українських фермерів та агробізнесів.
З травня розпочали приймати заявки на окрему державну субсидію для аграріїв у розмірі 8 тис. грн на 1 га. Ця субсидія призначена для підтримки фермерів із деокупованих територій та територій, де завершені бойові дії. Отримати субсидію зможуть і товаровиробники з окремих територій Херсонської області – власники чи користувачі земель сільськогосподарського призначення до 120 га.
Медіаплатформа «Вгору» використовує файли cookie для покращення роботи сайту, аналізу відвідувань. Ми також можемо збирати персональні дані, такі як ім’я, ел. пошта чи номер телефону, лише за вашої згоди.