Унікальні знімки, які перевертають уявлення про африканські племена

Британський фотограф 39-річний Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як "бушмени".

Етнічна спільнота хой сан, або сан - жителі Північно-капської провінції Південноафриканської респлублікі. Вони є представниками однієї з найстаріших культур в світі. Вони походять від місцевих племен мисливців-збирачів. Люди мало знають про те, як живуть сан в наші дні. Пірс каже, прагнув зламати стереотипи, ніби це люди до сих пір носять шкури тварин, передає Daily Mail.

На фото члени спільноти одягнені в сучасний одяг, часто стильні. Проводять час з рідними в простих, але сучасних оселях. Вміють користуватися простими побутовими приладами.

Хой сан з'явилися в Африці близько 125 тис. років до н.е. Були серед перших представників людей на континенті. Хойсанска клацаюча мова має багато діалектів.

Прізвисько "бушмени", що закріпилося за ними, є принизливим. "Білі" досі вважають, що вони бігають голяка по кущах за дичиною. Пірс намагався показати співтовариство хой сан таким, яким воно є насправді.

Велику роль у формуванні образу "бушменів" у ХХ столітті як диких відсталих людей зіграв фільм про них "Мабуть, боги з'їхали з глузду", знятий у 1980-му, - Gazeta.ua.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...