Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Реформа поліції: на Полтавщині стало майже вдвічі менше дільничних

Поширити:
16 березня 2018 15:31
872

У Полтавській області на сьогодні працює 275 дільничних офіцерів поліції. До 2015 року працювало 423. Такі цифри озвучив Сергій Гавловський, заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУ НП в Полтавській області, на круглому столі «Як забезпечується безпека у громадах», що відбувся 27 лютого у Полтаві в рамках проекту «Шерифи для нових громад».

Нагадаємо, що на заході обговорювали перспективу появи шерифів на Полтавщині.

Зменшення кількості дільничних майже вдвічі Сергій Гавловський не вважає проблемою. За його словами, дільничних скоротили, але натомість створили новий підрозділ «Сектори реагування патрульної поліції» (у народі – група швидкого реагування). Саме вони виїжджають у села на термінові виклики.

Кількість дільничних скоротили, за рахунок чого ввели посади секторів реагування патрульної поліції. По штату до 2015 року на території Полтавської області було 423 посади дільничних офіцерів поліції. Після ліквідації органів міліції і введення тимчасового штату, штат дільничних офіцерів поліції складає на сьогоднішній день 275 посад. Чому так? Створений новий підрозділ «Сектори реагування патрульної поліції». Штат передбачає 654 працівника поліції. Групи реагування патрульної поліції у режимі патрулювання забезпечують безпеку дорожнього руху, реагують на повідомлення і звернення громадян. Наразі до штату цих секторів входить 372 особи по області, - пояснює Сергій Гавловський.

Нагадуємо, що на Полтавщині з’являться поліцейські станції, де має постійно знаходитися дільничний. Він спостерігатиме через відеокамери за порядком у населеному пункті та координуватиме роботу груп швидкого реагування, які виїжджатимуть на місце, де відбувається правопорушення.

P.S. Публікація підготовлена ​​в рамках проекту «Шерифи для нових громад» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів