Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Відбулося судове засідання по справі доведення до смерті в Херсонській гімназії №1

Поширити:
21 вересня 2018 08:30
332

Шановні друзі, 20 вересня 2018 року в Херсонському міському суді відбулося судове засідання по справі доведення до смерті в Херсонській гімназії №1 вчительки Мамренко Наталі Василівни. 

Завдяки Господу Богу та об‘єктивності судді було встановлено СПРАВЕДЛИВІСТЬ! 

Після півтора року брехні з боку адміністрації Херсонської гімназії № 1 (Устинової, Войтович та компанії), Управління освіти в особі його начальника Ніконова та їх підлабузників (Кошелюк та ін), які говорили наклепи на потерпілу вчительку Мамренко Н.В. та її сім‘ю, суд взявши до відома усі факти, докази, свідчення, покази свідків – СКАСУВАВ цей ганебний та незаконний Акт Держпраці (начальник Берлим В.В.) за формою Н-5. А це означає, що все що було написано цими брехунами в Акті, щодо обставин та причин нещасного випадку з Мамренко Н.В. є НЕПРАВДОЮ.

Також суд ВИЗНАВ цей випадок з учителькою пов‘язаний із виробництвом, що означає що її довели на робочому місці до інсульту, а не те, що вони розказували півтора року про «хвороби» здорової жінки!
Дякую усім за моральну підтримку, за віру у справедливість!!!

P.S. У березні-квітні про цей випадок писали і херсонські і всеукраїнські видання. 53-річна вчителька херсонської гімназії №1 Наталія Мамренко дістала інсульт після години «спілкування» з мамою та тіткою одного з учнів. Ті прийшли з’ясувати, хто зламав телефон їхнього сина та племінника. Після розмови викладачку прямо зі школи у вкрай тяжкому стані забрала швидка. За два дні педагог померла у лікарні ім. Карабелеша.

16 березня мати та тітка учня 6-В класу Альона Макарочкіна-Берест та Наталя Щебетовська прийшли до школи о 8.45. Вимагали зустрічі з директором. На той час у школі тривав урок, тому охоронник запропонував їм дочекатись дзвоника у коридорі.

На перерві жінки випадково зустріли однокласників Родіона і заходились агресивно з’ясовувати стосунки. Згідно зі свідченнями секретаря гімназії Федькіної Т.М., у перерві між першим та другим уроками, вона вийшла у коридор і побачила як ці жінки хапали однокласників Родіона за сорочки й тягли до стіни. Візитерки намагалися з’ясувати, хто з учнів облив телефон Родіона водою. Забігаючи наперед скажу: згодом хлопчик зізнався, що сам зіпсував телефон.

Секретар сяк-так заспокоїла відвідувачок і зателефонувала в.о. директора Л.В. Войтович (директор гімназії Н. Устинова того дня була у відрядженні).

В.о. директора запропонувала жінкам пройти до учительської і поговорити. Туди ж запросили і класного керівника Родіона Наталію Мамренко. Після перерви у неї мав би бути урок, але вона залишилась в учительській і взяла участь у розмові.

Мама та тітка Родіона Макарочкіна-Береста поводилися агресивно, говорили на підвищених тонах і висували претензії до Наталії Мамренко, яка була класником керівником учня.

Свідки говорять, що навіть без лікаря було зрозуміло, що Мамренко Н.В. почуває себе погано, вона неодноразово скаржилася на сильний головний біль. Але в.о. директора не припинила розмову, не покликала шкільну медсестру невикликала швидку.

І лише коли родички шестикласника пішли, інші учасники з’ясувань допомогли пані Наталі підвестися (сама вона вже не могла), поклали на диван, дали краплі, викликали швидку. Через 2 дні вона померла.

Створені для розслідування трагедії комісії всіляко намагалися справу зам’яти.

Наприкінці березня Максим писав заяву до Корабельного відділу поліції. Cлідчі вирішили, що криміналу у інциденті немає.

У обласній прокуратурі від справи відмахнулись, від міського управління освіти охорони здоров’я та інших відомств надходили самі відписки.

У підсумку, син померлої звернувся до Генеральної прокуратури України. Працівники ГПУ зобов’язали прокуратуру Херсонської області перевірити факти, про які написав Максим Мамренко.

Перевірку провели. За її результатами перший заступник прокурора області звернувся до Корабельного відділення поліції з клопотанням щодо порушення кримінального провадження. Цього разу поліцейські «прозріли».

Розпочалося досудове розслідування за частиною 1 статті 136 ККУ: ненадання допомоги людині, яка перебуває у небезпечному для життя стані. (Закон передбачає штраф у розмірі 200-500 неоподаткованих мінімумів, або 6 місяців арешту).

Окрім того, син загиблої оскаржив висновки комісії Держпраці у Херсонському міському суді.

І тільки 20 вересня нинішнього року суд скасував ганебний та незаконний Акт комісії Держпраці, в якому причиною смерті чиновники назвали “незадовільний стан здоров’я” та “хронічні хвороби”, яких насправді у Наталі Мамренко не було.

Макс Мамренко

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів