В Африці триває найбільше нашестя сарани за 25 років (відео)

Автор: Вгору

На півострові Сомалі в Африці, а також на території найближчих країн спостерігається найбільше нашестя сарани за останні 25 років.

У місцевості, що зазнала навали, проживають більше 19 млн осіб, продовольча безпека яких тепер під безпрецедентною загрозою. Життєво важливі культури можуть бути знищені повністю, повідомляє CNN.

Пустельна сарана з'являється в регіоні нерегулярно - остання навала була у 2007 році в набагато менших масштабах. Імовірно, поширенню комах сприяли погодні і кліматичні умови у 2019 році, у тому числі зливи в період із жовтня до грудня. За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), "у гіршому випадку" це може спровокувати захворювання чумою.

ФАО зазначає, що рої пустельної сарани можуть залишатися в повітрі протягом тривалого періоду часу, долаючи 130 кілометрів або більше. Експерти попереджають, що є високий ризик того, що рої можуть мігрувати в Уганду і Південний Судан, і це загроза для скотарських регіонів. Для припинення поширення роїв щодня проводиться повітряне розпорошення пестицидів.

Відео

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Рухаймося з нами вгору!

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору