Традиції Різдва на Холмщині (відео)

Автор: Вгору

У Львові відбулася презентація промоційного відеоролика "Холмське Різдво". Проєкт покликаний розповісти про культуру та звичаї українців Холмщини.

На відео презентували культуру та звичаї святкування Різдва українцями з Холмщини, традиційні різдвяні страви та зразки давньої вишивки, а також народні колядки холмчаків, пише "Гал-інфо".

"Історія українців Холмщини сповнена драматизмом. Вони зазнали важких випробувань – русифікація, полонізація, етнічні чистки та депортація. Це лише частина того жаху, який їм довелося переживати. Але цими людьми можна лише захоплюватися, адже незважаючи на усі випробування вони зберегли свої традиції, культуру та українську мову", - сказала одна із авторів проекту, журналістка Анна Джунківська.

Знімали ролик в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

"Ми маємо ще більше розповідати про культурні цінності нашого народу і популяризувати їх. Українці з Холмщини – це дивовижні люди і вони заслуговують, аби про них дізналися усі. Перший ролик - атмосферний і розповідає про тихе сімейне святкування холмської родини. Другий - це запис народних холмських колядок", - додала журналістка Олена Ляхович.

Відео

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Рухаймося з нами вгору!

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору